Back To Top
Survivor Erman Altıkardeş kimdir kaç yaşında nereli ve ne iş yapıyor?

Survivor Erman Altıkardeş kimdir kaç yaşında nereli ve ne iş yapıyor?

Survivor Erman Altıkardeş kimdir kaç yaşında nereli ve ne iş yapıyor?
- A +

Survivor Erman Altıkardeş, yarışmaya yeni dâhil oldu. Sakatlıklarından ötürü diskalifiye edilen Uğur Pektaş ve Şaziye İvegün’ün yerine yeni isimler geldi. Peki Erman Altıkardeş kimdir, kaç yaşındadır, nerelidir ve ne iş yapıyor? Tüm bilgiler karar.com’da…

 

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor’a yeni yarışmacılar katıldı. Survivor ünlüler takımında yer alan Erman Altıkardeş’in hayat hikâyesi merak erdilyor. Erman Altıkardeş, 1996 doğumludur ve ailesi göçmendir. Küçük yaşta Altay kulübünde kaleci olarak başlamıştı.

ERMAN ALTIKARDEŞ KİMDİR?

Survivor’da Uğur Pektaş ve Şaziye İvegün, yaşadığı sakatlık sonucu diskalifiye edildi. İki ismin yarışmadan ayrılmasının ardından yeni yarışmacılar belli oldu. Survivor ünlüler takımında yer alan yeni yarışmacılardan biri de Erman Altıkardeş oldu.

20-02/22/er.jpg

22 Şubat 1996 doğumlu olan Erman Altıkardeş, Balkan göçmeni bir anne babanın oğludur. Yaşar Üniversitesi Lojistik bölümü mezunudur. Küçük yaşta Altay kulübünün alt yapısında kaleci olarak kariyerine başlayan Erman Altıkardeş, 2011 yılında Almanya Bremen’de One Nation Cup’ta ülkesini uluslararası seviyede temsil etmişti. 2013 yılında Ekol Göz Menemenspor’da oynamıştır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN