Back To Top
Afili Aşk 35. bölüm fragmanı izle | Kerem ölüm kalım savaşı veriyor

Afili Aşk 35. bölüm fragmanı izle | Kerem ölüm kalım savaşı veriyor

Afili Aşk 35. bölüm fragmanı izle | Kerem ölüm kalım savaşı veriyor
- A +

Kanal D ekranlarının romantik komedi dizisi Afili Aşk’ın 35. bölümünde Kerem ölüm kalım savaşı veriyor. Ayşe ise Kerem’in başından bir an olsun ayrılmıyor. İşte Afili Aşk ile ilgili tüm bilgiler…

 

Afili Aşk 35. yeni bölümünde Ayşe, Kerem’i kaybetme korkusu yaşar. Kerem ise Ceyda ve Ayşe arasında tercih yapacaktır. Afili Aşk 35. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti karar.com’da…

AFİLİ AŞK 35. BÖLÜM ÖZETİ

Kerem hastanede ölüm kalım savaşı verir. Ayşe ve Kerem’in ailesi ile Kerem’den gelecek iyi bir haberi beklemektedir. Kerem’in başına gelenlerden ötürü Rıza kendisini suçlamaktadır. Rıza’nın Muhsin’e uzattığı dostluk eli geri çevrilir. Yiğiterler Rıza’ya çok tepkilidir. Ayşe, Kerem’i kaybetme korkusu yaşamaktadır.

DİĞER BİLGİLER İÇİN TIKLAYIN

Kerem’den gelen güzel haberlerle herkes büyük sevinç yaşar. Kerem artık hayatını yenilemek istemektedir. Ayşe de Kerem için her şeyi yapmaya hazırdır ancak Kerem, Ayşe ve Ceyda arasında tercih yapacaktır. Kerem, Ayşe’yi yoksa Ceyda’yı mı seçecek merak konusu. Afili Aşk yeni bölümüyle bu akşam 20.00’de Kanal D’de.

20-02/22/afili-askjpgg.jpg

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Kerem Ceyda ile Ayşe de Ömer ile mutlu gibi görünür. Ancak Kerem, Ayşe’nin Ömer’e olan sevgisinden şüphelidir. Kenan’ın dolandırılmasının ardından Muhsin dolandırıcıların peşine düşer. Araştırmaları sonucu bir fotoğrafa ulaşır. Kerem ve Ayşe’de fotoğraftaki adamı bulmak için harekete geçerler. İpuçlarını takip eden Kerem ve Ayşe’nin başları belaya girer. Peşlerine elleri silahlı adamlar takılır. Ölümle karşı karşıya kalan ikili nasıl kurtulacak? Kerem, Ayşe’nin başına kötü bir şey gelecek diye çok korkar. Ancak ikili kurtulur.

X

Her an haberdar olmak ister misin?

Aşağıdaki butona basarak tüm haberlerimizden anında haberdar olabilirsin. Tıpkı telefonunda olduğu gibi sana bildirimler göndereceğiz. Bu servisi dilediğin zaman iptal edebilirsin.

TIKLA HABERLER ANINDA ULAŞSIN